KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11898271
nr 1189 8271
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Aux Caves des Gourmets. Stämpelsignerad, daterad 1957. Motivet: 24x23 cm
Kondition: med dedikatin
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:22:52
11/6 17:52:34
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund
Bertil Bull Hedlund
Kondition: med dedikatin
nr 1189 8271
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Kondition: med dedikatin
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 11 juni 2018 |
| 11/6 17:52:34 | 1 | Vinnande bud |
Bertil Bull Hedlund