KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16915067
nr 1691 5067
Akvareller
ett par, Oidentifierad konstnär. Fjällandskap vinter. Signerade R Larsson. Akvarell, bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x47
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:58:10
30/3 16:54:24