KONST / Litografier / Färglitografi 13587015
nr 1358 7015
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Stadion. Signerad, numrerad 101/296. Bladets mått: 76x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:01:10
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)