KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12451138
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar per gummesson
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
7002 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kopia, Water Lil..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:46
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar per gummesson
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49 -
7002 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kopia, Water Lil..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:46



