BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7563122

nr 756 3122

Takarmatur

Pendeln, AJ, Arne Jocobsen, diameter: 52

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

750 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:18:18