GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 9177394
nr 917 7394
PLATES
12 st, China, wear, damages.
12 st, Kina
Condition: slitage, skador
600
SEK 250
Monday October 13 2014
at 18:44:48
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)