KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12801324
nr 1280 1324
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1980, Modellen, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:01:48
100 kr
150 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann