MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 17039369

nr 1703 9369

Stolar

3 st, 1700-tal, snarlika

Kondition: kompletterade slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 maj 2025
kl 20:06:11

24/5 08:00:05 1      300 kr
26/5 17:22:57 2      Vinnande bud