KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11482535
nr 1148 2535
Peder Josefsson
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad och numrerad 2/3, 'Gul-violett', motivet: 20x19
Peder Josefsson, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:37:49
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)