KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156315
nr 1415 6315
A Emanuelsson, blomsterstilleben. Signerad, daterad 1936. Olja på duk, 40x49, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:56:43
100 kr
300 kr