KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805276
nr 1580 5276
Oidentifierad konstnär. Signerad Kinnaird, Skottska höglandet. Olja på duk, 35x57 cm, yttermått inklusive ram: 43x66 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:13:10
150 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr