![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 16259318
*
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Litografi, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2024
kl 19:31:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 10:46:10
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier numrerad ac robert benson storbritannien
-
6379 " digital måln..
Margareta Ternström (f. 1933), Sverige. "From Blac..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:05
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47
*
Robert Benson
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Litografi, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Kondition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 10:46:10 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.Läs mer om Robert Benson
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier numrerad ac robert benson storbritannien
-
6379 " digital måln..
Margareta Ternström (f. 1933), Sverige. "From Blac..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:05 -
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47