KONST / Oljemålningar / Väggmålning 9445604
nr 944 5604
Väggmålning
Oidentifierad konstnär, Olja på duk, rulle, 54 x 140
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:30:15
500 kr
700 kr