KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 15663048
nr 1566 3048
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Pasteller, 4 st, Signerade. Bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:36:58
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson