KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067138
nr 1706 7138
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, hus. Olja på pannå, 15x16 cm, yttermått inklusive ram: 28x30 cm
måndag 2 juni 2025
kl 18:41:44
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud
Lis Husberg (f. 1920)