ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15774108
nr 1577 4108
empirestil, 80x41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:28:46
11/11 22:57:37