KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197368
nr 1619 7368
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 69x49 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:56:20
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl