KONST / Litografier / Serigrafi 12286325

nr 1228 6325

Serigrafi

Annalena Törnström, PT, "Velika", Signerad, 134x99

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:04:22

14/1 08:18:44 1      Vinnande bud