KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781011
nr 1478 1011
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Komposition. Monogramsignerad. Olja på duk, 73x60 cm, oramad
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:07:54
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
- Klassiska