MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381114
*
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:31:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:58:48
1
450 kr
15/5 17:17:30
2
450 kr
15/5 17:17:30
1
450 kr (Budbetjänt)
15/5 17:19:21
2
500 kr
16/5 20:20:35
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/5 06:58:48 | 1 | 450 kr |
| 15/5 17:17:30 | 2 | 450 kr |
| 15/5 17:17:30 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 15/5 17:19:21 | 2 | 500 kr |
| 16/5 20:20:35 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:17



