KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303160

nr 1430 3160

Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad Rhode. Olja på duk, 28x33 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 november 2021
kl 20:32:37