KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7484014
nr 748 4014
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Lots, signerad. 17, 8x12. Hjert & Hjert no. 286
Kondition: Fuktfläckar i bladets utkanter
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 26 mars 2012
26/3 15:52:15
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn