KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 6961440
nr 696 1440
Collage
6 st, Astor Ahlgren, 60-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 maj 2011
kl 17:25:46
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
700 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
950 kr