KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9377039
nr 937 7039
Blandteknik
Sivert Carlson, Stockholm, signerad, motivet: 20x26
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:11:52
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv