MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 10625388
nr 1062 5388
Skänk
1800-tal, björkrot, längd: 103 cm, djup: 46 cm, höjd: 1014 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:24:04
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)