MÖBLER / Bord / Slagbord 6481461
nr 648 1461
Slagbord
1900-tal, betsad furu, längd. 178, djup: 90 D75
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:39:05
100 kr
200 kr