KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757127

nr 1275 7127

Rune Söderberg

(1915-1979), Sverige

Oljemålning, Strand. Signerad. Olja på duk, 39x64,5cm

Rune Söderberg, svensk bildkonstnär född 1915, död 1979.

Utrop:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:08:58

Rune Söderberg

Läs mer om Rune Söderberg
Rörstrand