KONST / Litografier / Färglitografi 13152110
nr 1315 2110
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 210/360, flicka med fåglar. Motivet: 60x43cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:55:22
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
23 mar
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund