KONST / Litografier / Färglitografi 8258269
nr 825 8269
Färglitografi
signerad, 45/295 mm: 16x11
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2013
kl 19:21:31
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr