KONST / Litografier / Mapp med litografier 15274142
nr 1527 4142
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Mapp med litografier, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), "Tio Guds bud", 10 st. Signerad, numrerad 260/300, oramade lösa blad. Bladets mått: 63x45 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:41:57
11/3 09:43:46
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson