KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15354473
nr 1535 4473
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"Antika Roma". Signerad, blandteknik, daterad 1982. Bladets mått: 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:35:39
24/4 18:41:57