KONST / Litografier / Färglitografi 12756539
nr 1275 6539
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, PT, Signerad, Komposition, bladets mått: 56x76 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:31:01
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell