KONST / Litografier / Färglitografi 12211353
nr 1221 1353
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/135, bladets mått: 29x29 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:28:31
3/12 14:03:55
300 kr
3/12 19:22:21
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse