MÖBLER / Bord / Matsalsbord 7383508

nr 738 3508

Matsalsbord

Ek, längd: 163, djup: 85, höjd: 73

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 januari 2012
kl 17:38:12

30/1 16:36:52 1      100 kr
30/1 17:33:12 2      Vinnande bud