KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012082
nr 1201 2082
Oidentifierad konstnär. Signerad Abrahamson. Skärgårdsmotiv. Olja på duk, 30x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:41:01
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr