KONST / Litografier / Litografiska blad 13636620
nr 1363 6620
Litografiska blad
18st, Fåglar, efter mon brick. Ej signerad. Ej signerad. Bladets mått: 39x28cm, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:52:44
300 kr
350 kr