KONST / Litografier / Färglitografi 12113059
nr 1211 3059
Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 217/410. Motivet: 48x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:36:52
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
22 okt