KONST / Litografier / Färglitografi 9917101
nr 991 7101
Färglitografi
Tomas Carlsson, fruktstilleben, 156/260, signerad, motivet: 35x55
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:24:54
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr