MÖBLER / Bord / Soffbord 10335506

nr 1033 5506

Soffbord

Mahogny, längd: 109 cm, djup: 59 cm, höjd: 57 cm

Kondition: slitage, skador, normalt bruksslitage

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 april 2016
kl 19:39:34