KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16185376

nr 1618 5376

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ. Blandteknik, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 maj 2024
kl 19:25:33