KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012368
nr 1201 2368
1700-/1800-tal, Samtalande män. Olja på pannå, 38x31
Kondition: oramad skadad, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:25:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr