KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15327320
nr 1532 7320
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Ej signerad, "Suzanne och Gunlög". Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:18:33
2/4 07:48:53
300 kr
3/4 19:34:07
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson