KONST / Litografier / Färglitografi 14654009
nr 1465 4009
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad, färglitografi, numrerad 140/360. Bildmått: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:09:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr