KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8939240
nr 893 9240
Blyertsteckning
Sixten Lundbohm (1895-1982), Rousillion -48, signerad, 19x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:29:39