KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023353
nr 1202 3353
med jugendram. Olja på pannå, ramens innermått: 25x32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:23:09
100 kr
200 kr