KONST / Litografier / Träsnitt 5464062

nr 546 4062

Träsnitt

5 st. Sven Olov Ehren, numrerade (Kornhamnstorg till Slussen) 38x55

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 oktober 2008
kl 17:45:05