KONST / Litografier / Färglitografi 16034020
nr 1603 4020
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 20/310. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:11:37
4/3 14:57:43
1.600 kr
4/3 17:46:38
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow