MÖBLER / Bord / Skrivbord 8214230
nr 821 4230
Skrivbord
1800-tal, , längd: 100, djup: 60, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:14:09
250 kr
250 kr
400 kr
600 kr
500 kr
700 kr