MÖBLER / Bord / Skrivbord 8214230

nr 821 4230

Skrivbord

1800-tal, , längd: 100, djup: 60, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 april 2013
kl 20:14:09