KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603198
nr 1360 3198
Carl Johansson, tillskriven, ej signerad, Landskap. Olja på pannå, 23x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:23:37
300 kr
600 kr