KONST / Litografier / Färglitografi 12872175
nr 1287 2175
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad. Motivet: 42x29cm - 30x43cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:49:18
500 kr
600 kr